Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem
WebHelp.pl Blog Front Trends 2012

Blog

Front Trends 2012

Rafał Kukawski 3 stycznia 2012 komentarze ()

Tagi:CSS3 Front Trends HTML/CSS/JS HTML5 JavaScript konferencje Warszawa

Front Trends 201226-27 kwietnia 2012 w Soho factory w Warszawie (ul. Mińska 25) odbędzie się kolejna polska konferencja dla front-end deweloperów — Front Trends 2012.

Będzie to drugi event pod tą nazwą. Na pierwsze spotkanie, które odbyło się w październiku 2010 roku, zostało zaproszonych wiele znanych osobistości z świata web deweloperki. W tym roku lista prelegentów także wygląda obiecująco, a podobno największe gwiazdy zostaną dopiero ogłoszone.

Sprzedaż biletów ruszyła 1 stycznia. Bilety „Early Bird” rozeszły się w ciągu kilku godzin. W tej chwili do kupienia są bilety po 110€, co jest kwotą dość konkurencyjną w porównaniu z zagranicznymi konferencjami.

Oprócz ciekawych prezentacji, w tym roku na uczestników czeka wiele niespodzianek, między innymi unikatowe party połączone z koncertami interesujących zespołów muzycznych, śniadanie w cenie biletu oraz start eventu o 10:00, co pewnie ucieszy niejednego śpiocha ;-)

Gorąco zachęcam do rejestracji. Świeże wiadomości na temat konferencji można znaleźć na Twitterze oraz Facebooku.

Rafał Kukawski

Programista, webmaster. Szczególnie upodobał sobie JavaScript i technologie klienckie, choć strona serwera i bazy danych nie stanowią tajemnicy. Tworzy też aplikacje na urządzenia mobilne. kukawski.pl.


Zobacz także

Komentarze

Tematy


Popularne wpisy

Autorzy blogaHTML CSS JavaScript PHP bazy danych MySQL Flash grafika framework hosting domeny pozycjonowanie wordpress Facebook