WebHelp.pl Praca Database Developer

Praca

Database Developer

New-Invest Przemyśl dodane: 2 grudnia 2016

Tagi:MS SQL

Database Developer | Przemyśl / zdalnie

Kim jesteśmy – kilka słów o firmie: Jesteśmy teamem ambitnych developerów. Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych różnego typu – projektowanie graficzne, kodowanie zaprojektowanej grafiki, kodowanie w JavaScript, CSS, HTML. Współpracujemy z firmami z różnych branż tworząc i rozwijając oprogramowanie w oparciu o indywidualne potrzeby. Zasadniczo pracujemy na Windows, czasem Linux. W naszej organizacji każdy pracownik ma opracowany program rozwoju, w tym wsparcie dla szkoleń zewnętrznych, własnych, egzaminów i certyfikatów.

Dlaczego warto u nas pracować?

  • zapewniamy stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • umożliwiamy pracę zdalną
  • gwarantujemy pracę przy ciekawych, rozwojowych projektach
  • organizujemy dla naszych Pracowników podróże służbowe oraz udział w szkoleniach dzięki którym Programiści podnoszą poziom wiedzy i kwalifikacji
  • pracownicy mogą korzystać z wybranego basenu/siłowni

Zadania na tym stanowisku:

  • projektowanie i wdrażanie projektów baz danych stworzonych w oparciu o wymagania Klientów
  • ocena istniejących baz danych i rekomendowanie usprawnień w celu podnoszenia efektywności działania
  • optymalizacja systemów baz danych pod kątem efektywności i wydajności
  • przygotowywanie specyfikacji projektowych oraz dokumentacji funkcjonalnych dla projektów bazodanowych
  • dbanie o jakość i integralność danych
  • tworzenie złożonych funkcji, skryptów i procedur wspierających rozwój aplikacji

Wystarczy, że:

  • dobrze znasz: MS SQL (preferowane), MySQL, PostgreSQL lub Oracle a także język SQL (procedury składowane, wyzwalacze)
  • posługujesz się językiem angielskim w stopniu dobrym
  • potrafisz rozwiązywać proste problemy z oprogramowaniem

Jak składać oferty

Wyślij swoje CV :) Kontakt: w.fortowska@new-invest.pl

WebBazar

HTML CSS JavaScript PHP bazy danych MySQL Flash grafika framework hosting domeny pozycjonowanie wordpress Facebook