Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem
WebHelp.pl Blog Falsy Values już wkrótce

Blog

Falsy Values już wkrótce

Rafał Kukawski 5 maja 2011 komentarze ()

Tagi:FalsyValues JavaScript JS

Już za dwa tygodnie - 18-20 maja - odbędzie się konferencja dla JavaScriptowców Falsy Values. Wszystkich zainteresowanych zachęcam do wycieczki do stolicy. Za organizacją konferencji stoją te same osoby, które w ubiegłym roku poprowadziły Front Trends.

W odróżnieniu od Front Trends, Falsy Values przez pierwsze dwa dni przyjmie formę szkoleń z różnych zagadnień JavaScriptowych. Dopiero w piątek będziemy mogli wysłuchać prezentacji wygłoszonych przez znane osobistości skryptowego świata.

Bardzo interesującym wydaje się być workshop na temat Node.js. Dalej znajdziemy workshop z zagadnień TDD, szkolenie z tworzenia gier w JS, szkolenia zapoznawcze z HTML5, CSS3 oraz ECMAScript 5. W programie znalazł się także workshop przeznaczony dla osób, które chciałyby poznać JavaScript od podstaw.

W ostatni dzień konferencji zaprezentują się

  • Douglas Crockford
  • Dmitry Soshnikov (o przyszłości JavaScriptu)
  • Juriy Zaytsev (Fabric.js)
  • Tom Hughes-Croucher (node.js)
  • Zbigniew Braniecki (polski akcent Mozillowy) - i18n w JS
  • Brian LeRoux (PhoneGap)
  • Tantek Çelik

Jeszcze raz, gorąco zachęcam do rejestracji i wzięcia udziału w konferencji.

Rafał Kukawski

Programista, webmaster. Szczególnie upodobał sobie JavaScript i technologie klienckie, choć strona serwera i bazy danych nie stanowią tajemnicy. Tworzy też aplikacje na urządzenia mobilne. kukawski.pl.


Zobacz także

KomentarzeHTML CSS JavaScript PHP bazy danych MySQL Flash grafika framework hosting domeny pozycjonowanie wordpress Facebook