Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem
WebHelp.pl Blog Front Trends 2012

Blog

Front Trends 2012

Rafał Kukawski 3 stycznia 2012 komentarze ()

Tagi:CSS3 Front Trends HTML/CSS/JS HTML5 JavaScript konferencje Warszawa

Front Trends 201226-27 kwietnia 2012 w Soho factory w Warszawie (ul. Mińska 25) odbędzie się kolejna polska konferencja dla front-end deweloperów — Front Trends 2012.

Będzie to drugi event pod tą nazwą. Na pierwsze spotkanie, które odbyło się w październiku 2010 roku, zostało zaproszonych wiele znanych osobistości z świata web deweloperki. W tym roku lista prelegentów także wygląda obiecująco, a podobno największe gwiazdy zostaną dopiero ogłoszone.

Sprzedaż biletów ruszyła 1 stycznia. Bilety „Early Bird” rozeszły się w ciągu kilku godzin. W tej chwili do kupienia są bilety po 110€, co jest kwotą dość konkurencyjną w porównaniu z zagranicznymi konferencjami.

Oprócz ciekawych prezentacji, w tym roku na uczestników czeka wiele niespodzianek, między innymi unikatowe party połączone z koncertami interesujących zespołów muzycznych, śniadanie w cenie biletu oraz start eventu o 10:00, co pewnie ucieszy niejednego śpiocha ;-)

Gorąco zachęcam do rejestracji. Świeże wiadomości na temat konferencji można znaleźć na Twitterze oraz Facebooku.

Rafał Kukawski

Programista, webmaster. Szczególnie upodobał sobie JavaScript i technologie klienckie, choć strona serwera i bazy danych nie stanowią tajemnicy. Tworzy też aplikacje na urządzenia mobilne. kukawski.pl.


Zobacz także

KomentarzeHTML CSS JavaScript PHP bazy danych MySQL Flash grafika framework hosting domeny pozycjonowanie wordpress Facebook