Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem
WebHelp.pl Blog Konkurs: stwórz aplikację dla Chrome i wygraj tablet Motorola Xoom

Blog

Konkurs: stwórz aplikację dla Chrome i wygraj tablet Motorola Xoom

Bartosz Romanowski 19 września 2011 komentarze ()

Tagi:Chrome Chrome Web Store Google konkursy

Chrome Web StorePolska odsłona Google Web Store, czyli sklepu z aplikacjami dla przeglądarki Chrome, wystartowała 15 września. W związku z tym faktem Google we współpracy z polskimi GTUGami (Google Technology User Groups) organizuje konkurs, w którym do wygrania są tablety Motorola Xoom.

Aby wziąć udział w zabawie należy stworzyć samemu lub w maksymalnie trzyosobowym zespole aplikację dla Chrome. Swoje dzieła chętni mogą zgłaszać do 19 listopada, a wyniki zostaną ogłoszone na początku grudnia. Zwycięzcy otrzymają tablety Motorola Xoom, a wybrane aplikacje będą promowane na stronie głównej Google Web Store.

Do konkursu dopuszczone są aplikacje z kategorii Rozrywka, Edukacja, Społeczność/Komunikacja i Narzędzia, zgłoszone do Google Web Store, ale niekoniecznie nowe. Muszą działać w języku polskim i posiadać polski opis.

Więcej na temat konkursu można dowiedzieć się z jego oficjalnej strony. Warto również odwiedzać oficjalny blog Google Polska, na którym będą pojawiać się informacje dotyczące konkursu.

Bartosz Romanowski

Programista, gadżeciarz, krytyczny miłośnik produktów Apple, fan ciężkich brzmień i niepoprawny pesymista.


Zobacz także

KomentarzeHTML CSS JavaScript PHP bazy danych MySQL Flash grafika framework hosting domeny pozycjonowanie wordpress Facebook