Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem
WebHelp.pl Blog Opera startuje z usługą pocztową

Blog

Opera startuje z usługą pocztową

Rafał Kukawski 8 kwietnia 2011 komentarze ()

Tagi:My Opera Opera Poczta

My Opera Mail

Opera rozszerza paletę oferowanych przez siebie usług o pocztę elektroniczną. Od teraz każda osoba posiadająca konto w portalu My Opera dostaje konto pocztowe w domenie myopera.com.

Interfejs pocztowy dostępny jest pod adresem mail.opera.com. Usługa jest na razie oznaczona jako Beta i oferuje minimalistyczny interfejs użytkownika. Dostępne są podstawowe funkcje, ale Opera zapewnia, że będzie rozbudowywać usługę o kolejne możliwości. Na chwilę obecną nie jest dostępna polska wersja językowa, ale znając Operę, niedługo powinniśmy się jej doczekać.

Interfejs poczty umożliwia wygodną obsługę poczty zarówno na desktopach jak i telefonach komórkowych, smartfonach czy tabletach. Istnieje też możliwość skonfigurowania dostępu do poczty w tradycyjnych klientach poczty, poprzez protokół IMAP.

Kilka zrzutów ekranu interfejsu webowego można zobaczyć tutaj

Rafał Kukawski

Programista, webmaster. Szczególnie upodobał sobie JavaScript i technologie klienckie, choć strona serwera i bazy danych nie stanowią tajemnicy. Tworzy też aplikacje na urządzenia mobilne. kukawski.pl.


Zobacz także

KomentarzeHTML CSS JavaScript PHP bazy danych MySQL Flash grafika framework hosting domeny pozycjonowanie wordpress Facebook