Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem
WebHelp.pl Blog WordCamp Gdańsk 2012 już oficjalnie

Blog

WordCamp Gdańsk 2012 już oficjalnie

Bartosz Romanowski 29 sierpnia 2012 komentarze ()

Tagi:WordCamp WordCamp Gdańsk WordPress

WordCamp Gdańsk 2012Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich miłośników WordPressa - impreza WordCamp Gdańsk 2012 została oficjalnie zatwierdzona przez centralę i odbędzie się w dniach 11-12 października 2012 w historycznej sali BHP Stoczni Gdańskiej. Na oficjalnej stronie została otwarta rejestracja prelegentów (pierwszych kilku z nich możemy poznać na tej stronie), która potrwa do 21 września.

Imprezy z cyklu WordCamp są organizowane na całym świecie przez społeczność skupioną wokół WordPressa. Głównym punktem programu są prezentacje dotyczące tego CMSa, ale nie może zabraknąć również mniej formalnych spotkań w nieco luźniejszej atmosferze (czyli after/middle party).

Z organizatorami można skontaktować się za pośrednictwem grupy w serwisie Facebook, można również napisać bezpośrednio do Michała Żuka, który jest odpowiedzialny za WordCamp Gdańsk 2012. Warto również śledzić oficjalną stronę imprezy. Użytkownicy Twittera powinni z kolei obserwować oficjalny profil WordCamp_Gdansk oraz tag #wcgda.

Bartosz Romanowski

Programista, gadżeciarz, krytyczny miłośnik produktów Apple, fan ciężkich brzmień i niepoprawny pesymista.


Zobacz także

KomentarzeHTML CSS JavaScript PHP bazy danych MySQL Flash grafika framework hosting domeny pozycjonowanie wordpress Facebook