Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem
WebHelp.pl Blog YouTube Trends - strona z trendami video od YouTube

Blog

YouTube Trends - strona z trendami video od YouTube

Kamila Romanowska 14 grudnia 2010 komentarze ()

Tagi:trendy YouTube

W każdej minucie w serwisie YouTube zamieszczanych jest 35 godzin nagrań video. Taka ilość znacznie utrudnia dotarcie do naprawdę wartościowych treści. Dlatego właśnie YouTube uruchomił projekt o nazwie YouTube Trends, mający na celu prezentację filmów i tematów popularnych zarówno w ramach serwisu, jak i poza nim.

YouTube Trends

YouTube Trends pozwoli na szybsze dotarcie do popularnych i interesujących materiałów wszystkim użytkownikom serwisu YouTube, a osobom związanym z marketingiem i badaniem rynku znacznie ułatwi pracę.

Na YouTube Trends znajdziemy:

  • Kanały prezentujące trendy video (filmów zamieszczonych bezpośrednio na YouTube i osadzonych na zewnętrznych stronach) i trendy tematyczne
  • Zbiór filmów o nazwie "4 @ 4", wyciągany z powyższych kanałów dwa razy dziennie
  • Blog analizujący i opisujący tematy związane z trendami na YouTube
  • Dashboard, pozwalający na szybką analizę trendów z uwzględnieniem danych demograficznych (lokalizacji, wieku, płci)

Ponadto na stronie zamieszczono podsumowanie najpopularniejszych filmów z roku 2010 w kategoriach: Wiadomości i polityka, Sport, Zwiastuny filmowe.

Krótki film prezentujący YouTube Trends:

Kamila Romanowska

Web Designer i Front-end Developer. Pasjonatka nowych technologii i standardów WWW, ze szczególnym uwzględnieniem CSS. Uwielbia dobry design, gadżety, produkty Apple i kawę.


Zobacz także

KomentarzeHTML CSS JavaScript PHP bazy danych MySQL Flash grafika framework hosting domeny pozycjonowanie wordpress Facebook