Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem
WebHelp.pl Regulamin

Regulamin

 1. 1

  Administratorem serwisu WebHelp.pl jest firma e404 Kamila Romanowska z siedzibą w Mysłowicach przy ul. Mikołowskiej 42c/4, NIP: 222-075-78-70, REGON: 240217742.

 2. 2

  Każdy użytkownik korzystający z serwisu oświadcza, że zapoznał się z niniejszym regulaminem i akceptuje jego postanowienia.

 3. 3

  Dostęp do zasobów serwisu oraz powiązanego z nim forum dyskusyjnego jest bezpłatny.

 4. 4

  Aby móc w pełni korzystać z możliwości oferowanych przez serwis oraz brać udział w dyskusjach prowadzonych na forum, należy dokonać bezpłatnej rejestracji.

 5. 5

  Administrator serwisu zobowiązuje się do przestrzegania polityki prywatności, w szczególności do niewysyłania niezamawianej korespondencji reklamowej oraz nieudostępniania bazy danych użytkowników innym podmiotom.

 6. 6

  Administrator nie odpowiada za treść publikowanych przez użytkowników wypowiedzi.

 7. 7

  Użytkownik korzysta z opublikowanych w serwisie materiałów na własną odpowiedzialność. Administrator nie odpowiada za ewentualne straty (zarówno materialne, jak i niematerialne) powstałe w wyniku korzystania z materiałów znajdujących się na stronach serwisu. Administrator nie gwarantuje również, że opublikowane na stronach serwisu rozwiązania są wolne od błędów i będą poprawne w każdych warunkach.

 8. 8

  Jakiekolwiek wykorzystanie (zarówno komercyjne, jak i niekomercyjne) materiałów zamieszczonych w serwisie WebHelp.pl bez pisemnej zgodny administratora jest zabronione.

 9. 9

  Administrator nie bierze żadnej odpowiedzialności za treść reklam zamieszczanych w serwisie oraz za zgodność reklamowanych produktów lub usług z prawem.

 10. 10

  Zabronione są wszelkie próby uzyskania dostępu do zasobów, do których użytkownik nie ma uprawnień, próby ominięcia zabezpieczeń serwisu lub obsługującego go serwera, próby zakłócenia działania serwisu, a także działania mające na celu utrudnienie innym użytkownikom korzystanie z serwisu.

 11. 11

  Uzupełnieniem niniejszego regulaminu jest regulamin forum dyskusyjnego.

Hosting, Domeny, SSL

HTML CSS JavaScript PHP bazy danych MySQL Flash grafika framework hosting domeny pozycjonowanie wordpress Facebook